Meidän tiimi

HR -haasteesi on meidän työmme! Rakastamme työtämme ja olemme HR-juriikassa Suomen kärkeä. Ota yhteyttä!

YHTEYSTIEDOT

Meidän tiimi

Jenni Kairinen (os. Koivumäki)

HR & Laki, valmennukset

jenni.kairinen@hrlegal.fi
+358 50 467 7179

Anna-Maria Wassman

HR & Laki, valmennukset

anna-maria.wassman@hrlegal.fi
+358 50 575 8454

Maria Setälä

HR, laki, valmennukset

maria.setala@hrlegal.fi
+358 40 0949 013

Jenni Pitkänen

HR, valmennukset

jenni.pitkanen@hrlegal.fi
+358 50 430 3181

Kaisa Salo

HR & laki, valmennukset

kaisa.salo@hrlegal.fi
+358 50 562 5753

Tapio Pesonen

Laki, tietosuoja, valmennukset

tapio.pesonen@hrlegal.fi
+358 50 502 3775

Henna-Riikka Huhta

Toimitusjohtaja

henna-riikka.huhta@hrlegal.fi
+358 50 599 3049

Tiina Häyhä

HR, konsultointi, valmennukset, myös julkinen sektori

tiina.hayha@hrlegal.fi
+358 50 544 3987

Ari Kuutschin

Strategia, vaativat HR-projektit

ari.kuutschin@hrlegal.fi
+358 40 724 0577

Martti Kangas

Rekrytointi- ja suorahakupalvelu, Soveltuvuusarvioinnit, Johdon auditointi

martti.kangas@hrlegal.fi
+358 40 700 7754

Tatu Malmström

Tutkimuspalvelut, analytiikka, Strateginen HR

tatu.malmstrom@hrlegal.fi

Päivi Seppälä

Valmentaja, HR-toimeksiannot, Coach, Työnohjaaja, Työyhteisösovittelu

paivi.seppala@hrlegal.fi
+358 40 715 9551

Eila Onniselkä

HR-Projektit, Vuokra HR

eila.onniselka@hrlegal.fi
+358 40 533 9525

Severi Nordlund

Oikeusnotaari, työsuhde- ja tietosuoja-asiat

severi.nordlund@hrlegal.fi
+358 40 350 1902

Tarja Forsblom-Korsi

HR & REKRYTOINTI- JA SUORAHAKUPALVELUT

tarja.forsblom-korsi@hrlegal.fi
+358 40 147 0489

Niilo

Toimistokoira

Ei linjoilla
Yhteydenotot hrl@hrlegal.fi

Severi Nordlund

Oikeusnotaari, työsuhde- ja tietosuoja-asiat

severi.nordlund@hrlegal.fi
+358 40 350 1902

Niilo

Toimistokoira

Ei linjoilla
Yhteydenotot hrl@hrlegal.fi

YHTEISTYÖSSÄ

Yhteistyökumppanit

Lisa Zarins

HR, Nordic Services

lisa@plzar.com
+358 46 727 0048

Tommi Talasto

LIIKETOIMINNAN KEHITTÄMINEN, TUOTTAVUUS JA JOHTAMINEN

tommi@hreomaker.fi
+358 40 553 4732

Anne Aaltonen

HR, Työkyvyn johtaminen

anne.aaltonen@howdy.fi
+358 40 500 6535

Tuija Räsänen

Palkkahallinto, palkanlaskenta, konsultointi

tuija.rasanen@palkita.fi
+358 40 730 2654

Paula Jaakkola

HR-projektit ja -järjestelmät, valmennukset, coaching

paula.jaakkola@hrlegal.fi
+358 46 850 1800

Eveliina Salonen

Coaching, valmennukset

eveliina.salonen@avarra.fi
+358 40 665 9970

Katarina Kapiainen

End-to-end HR tuki, HR ohjelmistot ja-implementointi

katarina@onlineassistant.fi
+358 44 245 2208

Tiina Alahautala

HR, valmennukset

tiina.alahautala@hrbp.fi
+358 50 404 0072

Tiina Kesti

Työterveyshuollon kilpailutus, nykyisen työterveysyhteistyön tehostaminen & työkykyjohtamisen kehittäminen

tiina@kohoconsulting.fi
+358 50 312 7911

Esko Piirainen

Työterveyshuollon kilpailutus, nykyisen työterveysyhteistyön tehostaminen & työkykyjohtamisen kehittäminen

esko@kohoconsulting.fi
+358 50 496 1181

Tommi Talasto

Liiketoiminnan kehittäminen, johtaminen & tuottavuus

tommi@heromaker.fi
+358 40 553 4732