Myynti

HR -haasteesi on meidän työmme! Rakastamme työtämme ja olemme HR-juriikassa Suomen kärkeä. Ota yhteyttä!

YHTEYSTIEDOT

Myynti

Tarja Forsblom-Korsi

Operatiivinen johtaja, kaikki palvelut

tarja.forsblom-korsi@hrlegal.fi
+358 40 147 0489

Henna-Riikka Huhta

Toimitusjohtaja, kaikki palvelut

henna-riikka.huhta@hrlegal.fi
+358 50 599 3049

Katriina Huhtala

Työsuhdejuridiset palvelut

katriina.huhtala@hrlegal.fii
+358 50 597 5066

Minna Kajanne

Asiakkuuspäällikkö, kaikki palvelut

minna.kajanne@hrlegal.fi
+358 40 833 8053

Martti Kangas

Rekrytointi- ja suorahakupalvelut

martti.kangas@hrlegal.fi
+358 40 700 7754

Tatu Malmström

Tutkimus- ja kehittämispalvelut

tatu.malmstrom@hrlegal.fi
+358 44 557 3609

Päivi Seppälä

Tampereen alue, kaikki palvelut

paivi.seppala@hrlegal.fi
+358 40 715 9551

Johanna Åström

Vuokra HR -palvelut

johanna.astrom@hrlegal.fi
+358 50 5645 008

Ota yhteyttä

Lähetä viesti niin vastaamme sinulle mahdollisimman pian.



    Helsinki

    hrl@hrlegal.fi
    +358 50 911 6989

    Ilmalantori 1 B
    00240 HELSINKI

    Tampere

    tampere@hrlegal.fi

    MOW Supernova
    Vuolteenkatu 1
    (käyntiosoite Ratinankuja 1)
    33100 Tampere

    Koulutukset

    koulutus@hrlegal.fi
    +358 40 833 8053

    Ilmalantori 1 B
    00240 HELSINKI

    Uppsala

    hrl@hrlegal.fi

     

    Plzar Consulting / Lisa Zarins
    Väderkvarnsgatan 15 D
    752 29 UPPSALA

    Voimmeko auttaa? Jätä yhteystietosi niin vastaamme pian