Hallinto

HR -haasteesi on meidän työmme! Rakastamme työtämme ja olemme HR-juriikassa Suomen kärkeä. Ota yhteyttä!

YHTEYSTIEDOT

Hallinto

Tarja Forsblom-Korsi

OPERATIIVINEN JOHTAJA

tarja.forsblom-korsi@hrlegal.fi
+358 40 147 0489

Mailis Heinonen

TALOUS- JA HR-PÄÄLLIKKÖ

mailis.heinonen@hrlegal.fi
+358 50 911 6989

Henna-Riikka Huhta

Toimitusjohtaja

henna-riikka.huhta@hrlegal.fi
+358 50 599 3049

Martti Kangas

Rekrytointi- ja suorahakupalvelu, Soveltuvuusarvioinnit, Johdon auditointi, Partner

martti.kangas@hrlegal.fi
+358 40 700 7754

Tatu Malmström

Tutkimuspalvelut, analytiikka, Strateginen HR, Partner

tatu.malmstrom@hrlegal.fi
+358 44 557 3609

Maria Setälä

HR, laki, valmennukset, Partner

maria.setala@hrlegal.fi
+358 40 0949 013

Anna-Maria Wassman

HR & Laki, valmennukset, Partner

anna-maria.wassman@hrlegal.fi
+358 50 575 8454

Ota yhteyttä

Lähetä viesti niin vastaamme sinulle mahdollisimman pian.



    Helsinki

    hrl@hrlegal.fi
    +358 50 911 6989

    Ilmalantori 1 B
    00240 HELSINKI

    Tampere

    tampere@hrlegal.fi

    MOW Supernova
    Vuolteenkatu 1
    (käyntiosoite Ratinankuja 1)
    33100 Tampere

    Koulutukset

    koulutus@hrlegal.fi
    +358 40 833 8053

    Ilmalantori 1 B
    00240 HELSINKI

    Uppsala

    hrl@hrlegal.fi

     

    Plzar Consulting / Lisa Zarins
    Väderkvarnsgatan 15 D
    752 29 UPPSALA

    Voimmeko auttaa? Jätä yhteystietosi niin vastaamme pian